Piegādes un apmaksas noteikumi


ForMEN.lv dod visiem pirkumiem 100% garantiju!


Visas preču cenas ir norādītas EUR, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21%.  
Preču piegādes izmaksas NAV iekļautas preču cenā. Piegādes izmaksas >>


Preču pasūtīšana:

   Jāizvēlas Jums interesējoša prece un nepieciešamais daudzums jāieliek GROZĀ, jāpiereģistrē savu datus, jāapstiprina pasūtījums, lai pabeigtu to izveidot un varētu apmaksāt.
   Sadaļā Grozs Jūs varat veikt labojumus.
   Pasūtīt preces var arī pa e-pastu - nosūtot preču nosaukumu, skaitu un pasūtījuma piegādes koordinātes uz shopbeauty@e-beauty.lv; info@e-beauty.lv vai piezvanot pa tālr. +371 - 27719088, +371 - 26002118  darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00.


Norēķinu veidi:

    Ar bankas pārskaitījumu (pieslēdzoties savai internetbankai). Jūs veicat apmaksu saskaņā ar rēķinu, kurš ir nosūtīts uz Jūsu e-pastu.  Apmaksu var veikt ar savas internetbankas starpniecību.
    Pēc naudas saņemšanas, mēs īstenojam preces piegādi. Kopā ar piegādātajām precēm Jūs saņemsiet rēķina oriģinālu un dokumentus, kuri apliecina piegādi.
    Ar debetkarti vai kredītkarti. Sekojiet instrukcijām.
    ForMen.lv / SIA SKAISTUMPASAULE/ piedāvā norēķinus ar VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO un MASTERCARD norēķinu kartēm vai ar savas internetbankas starpniecību.

1.Karšu norēķinu kārtība:
1.1. Interneta veikalā izvēlies produktus un pievieno tos pirkumu grozam izmantojot spiedpogu „Grozā”
1.2. Kad visi produkti, ko vēlies iegādāties ir ievietoti pirkumu grozā – ejiet uz pirkumu grozu un apstipriniet savu pirkumu izmantojot spiedpogu „Pasūtīt”.
1.3. Pirkuma otrajā solī ievadi visa prasīto informācija pēc iespējas precīzāk. Kad tas ir paveikts, izmantojot spiedpogu „turpināt” nonāksi pasūtījuma apstiprinājuma solī.
1.4. Pasūtījuma apstiprinājumā ir pieejama visa informācija par Tavu pasūtījumu. Norādi pasūtījuma saņemšanas veidu un vietu. Pārbaudi šo informāciju un vajadzības gadījumā izmantojot saiti „Atpakaļ” vari palabot jebkuru informācijas vienību pirms pasūtījuma veikšanas.
1.5. Izvēlies pasūtījuma apmaksas veidu.
1.6. Pirms norēķina veikšanas soļa Tev ir jāpiekrīt www.ForMen.lv / SIA SKAISTUMPASAULE lietošanas noteikumiem.
1.7. Kad esi nonākusi maksājuma solī, Tev ir jāaizpilda prasītā informācija par kartes datiem. Karšu datu un maksājumu apstrādi veic firma SIA " LatCard". Vairāk informācijas par "LatCard" >>
1.7.1. Atceries – ja izvēlies savu pirkumu veikt ar Swedbank karti, tagad pirkumi internetā iespējami tikai ar 3D Secure sistēmā reģistrētu Swedbank karti. Uzzini vairāk un reģistrē karti Swedbankas internetlapā.
1.8. Ja maksājums ir bijis veiksmīgs, tad Tev tiks parādīts attiecīgs paziņojums, un uz epastu saņemsi pasūtījuma apstiprinājumu gan e-pasta tekstā, gan e-pasta pielikumā kā dokumentu.

    Skaidrā naudā (EUR). Tikai Rīgā - piegādājot preci Rīgas robežās vai saņemot pasūtījumu ForMen.lv birojā (Rīga, Strēlnieku iela 9 -12A, 2. stāvs).  Kopā ar piegādāto preci Jūs saņemsiet rēķina oriģinālu un dokumentus, kuri apliecina rēķina apmaksu skaidrā naudā.Piegāde:

ForMEN.lv dod visiem pirkumiem 100% garantiju!
Mēs 100% garantējam jūsu izvēlētās preces  piegādi un saņemšanu. Ja prece gadījumā pasūtījuma brīdī nav noliktavā, mēs garantējam100% naudas atgriešanu!

Mūsu administrators vienmēr sazināsies ar pircēju, lai apstiprinātu pasūtījumu un precizētu piegādes vietu un laiku.

Preču piegādi nodrošinām 3 stundu - 5 darba dienu laikā:

    Pēc maksājuma saņemšanas bankas kontā.
    Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, ja samaksa tiek veikta skaidrā naudā.
    Mūsu administrators vienmēr sazināsies ar pircēju, lai apstiprinātu pasūtījumu un preču pieejamību, un precizētu piegādes vietu un laiku.

Piegādes izdevumi:

Piegādes izmaksas aprēķinās automātiski, kad Jūs pie pasūtījuma apstiprināšanas izvēlaties piegādes veidu:

    BEZMAKSAS - ar piegādi pasūtījumiem virs 50,00 EUR, ja:  a)  Rīgas robežās:  - vienmēr;  b) Latvijā: -pasūtījumiem līdz 16 kg saņemšanai ar pakomātiem OMNIVA vai PastaStacija; -saņemšanai ar Latvijas Pasts pasūtījumiem līdz 2 kg.
    BEZMAKSAS - saņemot personīgi mūsu birojā: Rīga, Strēlnieku iela 9-12a, 2. stāvs (ieieja no pagalma)
    3.50 EUR  -  ar iebkuru piegādes viedu, Rīgas robežās, pirkumiem zem 50,00 EUR  
    8.50 EUR -  Express-piegāde steidzamiem pasūtījumiem Latvijā (4-24 stundās), ja preces ir pieejamas
    Piegāde ārpus Latvijas robežām tiek aprēķināta saskaņā ar svaru un piegādes kompānijas izcenojumiem. Pircējam var tikt piestādīts atsevišķs rēķins.
 

Piegāde ir iespējama ar:

    - Pakomatiem Omniva/ex POST24(pie lielveikaliem visā Latvijā)  https://www.omniva.lv/privats/adreses

    - Pakomatiem PastaStacija(lielveikalos visā Latvijā)   http://www.pastastacija.lv/karte
    - Latvijas Pasts
    - Kurjers (tikai Rīgā ar priekšapmaksu par pasūtījumu)
    - Ekspress-kurjers
    - Bez piegādes


Pakomāti Omniva/ex Post24 un PastaStacija - Jūs varat saņemt pasūtījumu pa ceļam uz mājām vai ikdienas gaitās Jums izdevīgā laikā! Omniva/exPost24 un PastaStacijas termināļi uzstādīti populāros tirdzniecības/iepirkšanas centros visā Latvijā!

Mūsu administrators vienmēr sazināsies ar pircēju, lai apstiprinātu pasūtījumu un precizētu piegādes vietu un laiku.

Mēs vienmēr atbildēsim uz Jūsu jautājumiem!

Lūdzu rakstiet  – shopbeauty@e-beauty.lv ; info@e-beauty.lv  vai zvaniet ( +371) 27719088, (+371) 26002118 (darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00).


Mūsu rekvizīti:
SIA „Skaistumpasaule”
Strēlnieku iela 9-12a, Rīga, LV-1010, Latvija,
tālrunis: +371-27719088; 26002118
reģ.: 40103301863
PVN reģ. nr. : LV40103301863
AS Swedbank
Konts (EUR, multivalūtas): LV52HABA0551028598852

Veiksmīgu iepirkšanos!
+371 27719088 info@shopbeauty.lv
BĀRDAS MAŠĪNAS, TRIMERI (57)MATU GRIEŠANAS IERĪCES (74)BĀRDAS KOPŠANAS LĪDZEKĻI (17)DUŠAS ŽELEJA, GĒLS VĪRIEŠIEM (15)KĀJU KOPŠANA VĪRIEŠIEN (46)ĶERMEŅIM: DEZODORANTI, KRĒMI, PĪLINGI (18)MATU VEIDOŠANAI (105)ROKU UN NAGU KOPŠANA VĪRIEŠIEM (21)ŠAMPŪNS, BALZĀMS VĪRIEŠIEM (45)SEJAS KOPŠANAS LĪDZEKĻI VĪRIEŠIEM (37)SKŪŠANAI PIRMS UN PĒC (21)SMARŽAS VĪRIEŠIEM (8)VITAMĪNI (7)
Preces: 0 Summa: 0.00 EUR
Apskatīt iepirkuma grozu »
Registrēties » Aizmirsat paroli ?
Preces meklēšana: